BMW F650

První jednoválec od BMW po mnoha letech. Kvalitní a prověřený motor ROTAX uložený v ocelovém rámu s centrálním odpružením, dobře pracující přední vidlice a promyšlená kapotáž učinila tento model jedním z nejrozšířenějších. Přestože se jedná o karburátorovou verzi motoru, spotřeba paliva zřídkakdy přesáhne 5litrů na 100km. Velkým množtsvím najetých kilometrů mnozí majitelé dokazují spolehlivost motocyklu. Výkon motoru je 35kW a tak tuto šestsetpadesátku mohou řídit i držitelé řidičského průkazu A2.

Technicky v dobrém stavu, nová volnoběžka, řetězovka, náplně, přetěsněna přední vidlice, zánovní baterie. Kosmeticky trošku popelka, ale spolehlivý stroj k celoročnímu užívání. Extra sedačka, originál boční kufry, masivní alu plochapro upevnění zavauadel.

ZÁKLADNÍ INFORMACE Model: BMW F 650 Rok: 1997 

Kategorie: Enduro / offroad MOTOR A PŘEVODOVKA 

Zdvihový objem: 652 ccm 

Typ motoru: Jednoválec, čtyřtakt 

Výkon: 48,00 k (35,0 kW)  Maximální rychlost: 165 km/h 

Ventilů na válec: 4  Převodovka: 5-rychlostní  Primární převod, sekundární převod: Řetěz  Točivý moment: 57 Nm

PODVOZEK, PÉROVÁNÍ, BRZDY A KOLA  Přední brzdy: Jednokotoučová  Zadní brzdy: Jednokotoučová

MÍRY A OBJEMY  Suchá hmotnost: 173 kg  Poměr hmotnosti/výkonu: 0,2775 k/kg  Výška sedla: 800 mm

Nabízený motocykl Pro dálkové cestování je náš motocykl vybaven dvojicí  postranních kufrů a širokým zadním nosičem. Rok výroby 1997, najeto 78 544km 

Vybavení a doplňky:  postranní kufry, zadní nosič, zásuvka 12V na řídítkách, držák navigace-telefonu na řídítkách, povinná výbava.

TP : Ano 4/2025

WIN : ....XA00955

 

Cena: 
40000 Kč
 

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Kontrola proti robotům a spamu.