Motodiagnostika

Technický vývoj motocyklů nezadržitelně kráčí vpřed. V současnosti je každý nový motocykl vybaven množstvím elektronických okruhů a součástí jakými jsou vstřikování paliva, kontrola výfukových plynů, protiblokování brzd ABS a dále kontrola trakce, palubní počítač, elektronické nastavení podvozku, volba jízdních režimů a další.

Tytam jsou doby, kdy k opravě svého stroje motocyklistovi stačilo běžné nářadí a základní znalosti. Oprava bolístky moderního motocyklu se bez správného určení příčiny problémů pomocí sofistikované motodiagnostiky již neobejde.

Náš motoservis Motogart Praha je vám schopen nabídnout motodiagnostiku u všech motocyklových značek. Naše univerzální diagnostika TEXA je schopna zkontrolovat během chvíle stav elektronických okruhů vašeho motocyklu a odhalit pravděpodobnou příčinu případné závady. 

Pro majitele motocyklů značky BMW, která je z hlediska elektroniky na špičce technického vývoje, jsme pro rok 2018 připravili významnou novinku a to značkovou on-line diagnostiku BMW. S její pomocí jsme schopni odhalit a vyřešit případné potíže i u nejnovějších modelů. 

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku.