MOTOSHOP

Prodej nových i ojetých motocyklů BMW

Motobazar včetně komisního prodeje všech značek 

Nedovolí-li Vám vaše pracovní vytížení zabývat se prodejem svého ojetého motocyklu nebo nemáte chuť se dohadovat se zájemci, využijte služeb našeho motobazaru.

Váš motocykl připravíme k prodeji, zainzerujeme jej na vlastním i všech důležitých bazarových portálech, sjednáme s kupcem koupi motocyklu a vybavíme dokumentaci potřebnou k převodu motocyklu na nového majitele. Vy jen podepíšete mandátní a posléze kupní smlouvu a zinkasujte domluvený obnos. To vše pro Vás uděláme za drobnou provizi z prodeje.

Prodej doplňků na motocykly - kufry, brašny, nepromokavá zavazadla, ochranné a tuningové díly

Motocykl je zábavný, ale poněkud nepraktický dopravní prostředek. Opravdovou užitnou hodnotu dáte svému motocyklu jeho dovybavením doplňky podle vašeho vkusu. Rádi Vám nabídneme cestovní kufry, brašny a jiná zavazadla a předvedeme různé ochranné a tuningové doplňky od renomovaných evropských i světových firem. Pro rozsah nabídky se podívejte na náš eshop, který pravidelně doplňujeme o horké novinky.

Prodej originálních náhradních dílů BMW

Pořízení motocyklu nového nebo použitého je nákladnou investicí a novopečený majitel od svého motocyklu očekává nejen radostné jízdní zážitky, ale samozřejmě i velkou spolehlivost. Toho se však dosáhne nejen jeho správným používáním, ale především správnou údržbou. Nic motocyklu neprospěje více, jak správná péče dle pokynů výrobce a to včetně použití kvalitní spotřebních a náhradních dílů. 

Majitelům motocyklů prémiové značky BMW nabízíme opravdu široký sortiment originálních náhradních a spotřebních dílů. Díky pochopení ze strany managmentu značky jsme tak pro Vás v letošním roce připravili originální vzduchové a olejové filtry, jakož i ostatní spotřební díly, za velmi příznivé ceny, které jsou srovnatelné s cenou dílů z druhovýroby. 

Sjednávání pojištění motocyklů u pojišťovny Allianz

Každý motocyklista ví, že na silnici nesmí s motocyklem, který není zákoně pojištěn. U nových motocyklů je velmi moudré mít navíc uzavřeno dobré havarijní pojištění, které kryje nejen havárii, ale i poškození nebo odcizení motocyklu. Jsme prodejci kvalitních pojistných produktů pojišťovny Allianz, takže Vám můžeme sjednat zákonné pojištění nebo havarijní pojistku vašeho motocyklu přímo na míru. 

Prodej výstroje řidiče motocyklu a spolujezdce

Tytam jsou doby, kdy se bezpečná jízda dala na motocyklu podniknout v běžném civilním oblečení. Dnešní hustý provoz a zrychlená doba přímo vyžadují bezpečnostní motocyklové oblečení a výbavu. V našem eshopu a showroomu Vám nabídneme oblečení, boty a rukavice od renomovaných českých značek MBW, Spark a dále pak značek Shima, Alpinestar, přilby Nolan, Givi a Schubert. Samozřejmostí nabídky je pestrá skladba dalších doplňků, jako jsou motorkářské spodní prádlo, chrániče páteře, nákrčníky, kukly, brýle a další. 

Prodej cestovatelských potřeb - trvanlivá strava ( Adventure Menu, Expres Menu ), navigace, mapy, literatura s motorkářskou tematikou

Poznávání krajiny, lidí a jejich kultury je nejhezčí ze sedla motocyklu. Vyzkoušejte si cestování na motocyklu. My Vám cestování rádi zpříjemníme nejen radou, ale i pestrou nabídkou praktických cestovatelských potřeb. U nás najdete aktuální mapy, průvodce, navigace, interkomy, tábornické potřeby, kvalitní a chutnou trvanlivou stravu a další. Podívejte se na náš eshop, nebo navštivte náš showroom. 

A až se vrátíte ze svých cest, přijďte se s námi a kolegy motorkáři podělit o své zážitky do našeho cestovatelského Motogart klubu. Určitě to bude příjemně strávené pozdní odpoledne!

Zprostředkování NOVINKY Paintbrush a hydrografika

V dnešní době se individualitě meze nekladou. Nechcete-li mít motocykl tuctového vzhledu, navíc stejný jako má kolega nebo soused, přijďte k nám vyladit jeho vzhled. Pomůžeme Vám s výběrem úprav a doporučíme nejvhodnější techniku. 
Například pomocí paintbrushe lze na kapoty motocyklu nalakovat jakýkoliv motiv, záleží jen na vaší fantazii. 

Nejmodernější metodou povrchové úpravy dílů je aplikace speciální folie pomocí vodní lázně. Metoda je zajímavá jednak tím, že takto aplikovaná folie dokonale kopíruje povrch dílu a je velmi trvanilvá, jednak je cenově příznivější než lakovaná paintbrush. V našem vzorníku je k dispozici pestrá škála barev a designů folií.

 Zimní uskladnění motocyklu v zabezpečeném prostoru

Nevíte jak se správně postarat o svůj motocyklu přes zimu a jak o něj pečovat? Využijte náši službu zimního uskladnění  motocyklů! 

Odborně připravíme váš motocykl k zimnímu uskladnění a uskladníme ho v našem zabezpečeném a pojištěném zimním skladu. A na jaře stačí, když dáte vědět 2-3dny předem a my Vám motocykl opět zprovozníme na sezonu. 

Cenově je tato služba velmi příznivá, takže neváhejte!

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku.