Motoškola

Motoškola - nabídky motorkářských kurzů

Dostala se  nám možnost nabídky motorkářských kurzů pod vedením velkého motorkáře a našeho kamaráda Míry Lisého „Lisáka“ s jeho týmem. Zasloužil se mnoha úspěchy, jeho kariera je ověnčena titulem více mistra Evropy a také 11tinásobného mistra republiky v trialu.

Kurzy jsou určeny pro úplné začátečníky, pokročilé až po ty z vás, kteří se chtějí ještě více zdokonalit v ovládání svého stroje.

Pro naše zákazníky máme zprostředkování kurzů za zvýhodněnou cenu více informací

Možnost nákupu Dárkového poukazu na jednotlivé kurzy.

  • Při nákupu* v našem motorkářském obchodě v hodnotě 3 500,-Kč Sleva 7% z ceny kurzu.
  • Při nákupu* v našem motorkářském obchodě v hodnotě 7 000,-Kč Sleva 15% z ceny kurzu.

*nákup zboží pro motorkáře či motocykl. Nákup se nevztahuje na služby.

Pro ty z vás, kteří si chtějí amatérsky vyzkoušet závody a upustit více adrenalinu nabízí firma Motoriders  Racing Academy – jízdy na okruzích. Přihlásit do závodů můžete na http://volnejizdy.cz/  *na volné jízdy se nevztahuje žádná sleva

Základní trénink Level 1

Tento tréninkový kurz je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce na vlastních motocyklech. Trénink je celodenní (cca 9:30 – 16:00). V ceně tréninku je občerstvení ve formě grilování nebo oběd v restauraci a volný nápojový bar. Trénink je určen pro maximálně počet 10 – 12 účastníků. Trénink lze absolvovat na všech motocyklech ( silniční,enduro,chopper). Na trénink je možné vzít sebou batůžek (doprovod) a to zdarma.

Cena: 
4 390 Kč

Individuální trénink - Level 2

Na tento trénink se může přihlásit každý, bez rozdílu věku, pohlaví, motorky nebo zkušeností ! Úplný začátečníci = po autoškole, najeto do 5000km, atd…jen po telefonické domluvě! Trénink je celodenní. Maximálně na čtyři žáky dva instruktoři.

Cena: 
5 399 Kč

Okruh MOST - Level 3

Naše idea je přiblížit autodrom MOST všem motorkářům bez rozdílu zkušenosti nebo typu motorky. Máme zajištěný závodní okruh na celou hodinu + 3 hodiny na POLYGONU . tzn – žádné auto v protisměru, žádný předjíždějící závodník + oběd v ceně. Trénink je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce se silničním typem motocyklu (možné i cestovní endura, HD…).

Cena: 
4 990 Kč

Okruh v Písku - Level 3 trénink zatáček

Máme zajištěný závodní okruh na celou hodinu + 3 hodiny na POLYGONU . tzn – žádné auto v protisměru, žádný předjíždějící závodník + oběd v ceně. Trénink je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce se silničním typem motocyklu (možné i cestovní endura, HD…).

Cena: 
4 190 Kč

Motoškolka - příprava ŘP

Motoškolka je určena pro každého, kdo má zájem se doopravdy naučit jezdit na motorce a vštípit si správné základy hned od začátku nebo po delší době znovu začíná s motorkářstvím.

Cena: 
2 420 Kč