Motoškola

Motoškola - nabídky motorkářských kurzů

Dostala se nám možnost nabídky motorkářských kurzů pod vedením velkého motorkáře a našeho kamaráda Míry Lisého „Lisáka“ s jeho týmem. Zasloužil se mnoha úspěchy, jeho kariera je ověnčena titulem více mistra Evropy a také 11tinásobného mistra republiky v trialu.

Kurzy jsou určeny pro úplné začátečníky, pokročilé až po ty z vás, kteří se chtějí ještě více zdokonalit v ovládání svého stroje.

Pro naše zákazníky máme zprostředkování kurzů za zvýhodněnou cenu více informací

Možnost nákupu Dárkového poukazu na jednotlivé kurzy.

  • Při nákupu* v našem motorkářském obchodě v hodnotě 3 500 Kč Sleva 7 % z ceny kurzu.
  • Při nákupu* v našem motorkářském obchodě v hodnotě 7 000 Kč Sleva 15 % z ceny kurzu.

*Nákup zboží pro motorkáře či motocykl. Nákup se nevztahuje na služby.

 

Pro ty z vás, kteří si chtějí amatérsky vyzkoušet závody a upustit více adrenalinu nabízí firma Motoriders Racing Academy – jízdy na okruzích. Přihlásit do závodů můžete na volnejizdy.cz/
*Na volné jízdy se nevztahuje žádná sleva.

Základní trénink Level 1

Základní trénink Level 1

Tento tréninkový kurz je určen jak pro začátečníky, jezdce po autoškole, tak i pro pokročilé jezdce se špatnými návyky, či jezdce po pádu. Kurz absolvujete na vlastních motocyklech. Trénink je celodenní (cca 9:30 – 16:00). V ceně tréninku je svačina a celý den pitný režim. Na tréninku je vždy přítomen Míra Lisý s jeho týmem. Trénink lze absolvovat na všech motocyklech ( silniční,enduro,chopper). Na trénink je možné vzít sebou batůžek (doprovod) a to zdarma. V případě extrémního počasí (sníh, mráz atd.) se kurz na místě zruší, dostanete zdarma účast v náhradním termínu.

Cena: 
4 390 Kč
Individuální trénink - Level 2

Individuální trénink - Level 2

Na tento trénink se může přihlásit každý, bez rozdílu věku, pohlaví, motorky nebo zkušeností ! Úplný začátečníci = po autoškole, najeto do 5000km, atd…jen po telefonické domluvě! Trénink je celodenní. Maximálně na čtyři žáky dva instruktoři.

Cena: 
5 399 Kč
Okruh MOST - Level 3

Okruh MOST - Level 3

Máme zajištěný závodní okruh na celou hodinu + 3 hodiny na POLYGONU tzn. – žádné auto v protisměru, žádný předjíždějící závodník + oběd v ceně. 

Pro koho je určený:

  • pro vyježděné jezdce
  • pro pokročilé
  • pro ty, kteří prošli základním tréninkem a tréninkem na okruhu v Písku ( není podmínkou )
  • ty, které láká závodní okruh
  • ty, kteří chtějí zažít opravdovou rychlost

Trénink je rozdělen do výkonnostních skupin. Trénink není vhodný pro začátečníky. Pokud si nejste jisti, zavolejte nám.

Na trénink se nesmí přihlásit – licencovaní a nelicencovaní závodníci / jezdci, kteří mají čas pod 2:00 za kolo (dle časomíry nebo podle odhadu)

Cena: 
4 990 Kč
Okruh v Písku - Level 3 trénink zatáček

Okruh v Písku - Level 3 trénink zatáček

Máme zajištěný závodní okruh na celou hodinu + 3 hodiny na POLYGONU tzn. – žádné auto v protisměru, žádný předjíždějící závodník + oběd v ceně. Trénink je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce se silničním typem motocyklu (možné i cestovní endura, HD…).

Cena: 
4 190 Kč
Motoškolka - příprava ŘP

Motoškolka - příprava ŘP

Motoškolka je určena pro každého, kdo má zájem se doopravdy naučit jezdit na motorce a vštípit si správné základy hned od začátku nebo po delší době znovu začíná s motorkářstvím.

Cena: 
2 420 Kč