Pneuservis motorky

Přezutí automobilu v dnešní době nečiní motoristům potíže, protože výběr automobilových pneuservisů je značný.Jiné to však je s motocykly. Přezutí správným způsobem kolo motocyklu potřebuje speciální vybavení pneuservisu a patřičné znalosti.

Motogart Praha - náš specializovaný motocyklový pneuservis vám může nabídnout přezutí vašeho motocyklu na specializovaných strojích John Bean. 

Naše zouvačka moto pneumatik JB T3000 je vybavena držáky opatřenými plastovými chrániči, takže nemusíte mít obavu z odření laku z ráfku. Taktéž zouvací palec a použité ruční nářadí je opatřeno plastovými dotykovými plochami. Zutí a nazutí pneumatiky je tak otázkou několika minut. Přezujeme pneumatiku od 10 do 21palců.

Podstatou správné montáže moto pneumatiky je bezchybné vyvážení motocyklového kola s nově obutou pneumatikou. Naše digitální vyvažovačka JB 9400 je schopna vyvážit jak kolo se symetrickým, tak s asymetrickým nábojem. Používaná závaží jsou speciálně určena pro motocyklová kola a jsou v černém, stříbrném a chromovaném provedení.

Samozřejmostí je pro nás demontáž kol z vašeho motocyklu v naší dílně. Na masivních zvedácích OMCN jsme schopni servisovat i nejtěžší jednostopé křižníky silnic jakými jsou např. BMW K1600, Harley-Davidson ElctraGlide nebo Honda Goldwing.
V neposlední řadě máme pro vás nabídku nepřeberného množství motocyklových pneumatik všech dostupných značek za příznivou cenu, takže nemusíte mít starost s jejich sháněním.

Opět vložit poptávkovou tabulku, email by měl tentokrát být přesměrován na vratislav.blažek@motogart.cz

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku.