Výměna oleje v automatických převodovkách s proplachem - účinek výměny 98%

autoservisu Motogart Praha provádíme kompletní výměnu olejové náplně automatických převodovek  Dochází prakticky ke stoprocentní výměně celého objemu olejové náplně převodovky. To znamená i chladiče, měniče momentu a veškerých olejových vedení. Při klasické výměně dojde asi k 50% výměně olejové náplně. Dále provádíme výplach celého olejového systému. Výplach převodovky doporučujeme konzultovat s našimi proškolenými odborníky, kteří zjistí stav a funkci převodovky a projde i její diagnostiku. Ne každé převodovce muže výplach prospět. Cena výměny oleje s proplachem je 2000,- až 2500,- + DPH . Konečnou cenu určuje kvalita a množství oleje. Množství oleje pro výměnu vždy překračuje objem olejové náplně převodovky určené výrobcem A to cca o 3L. Potom také možnosti výměny olejových filtru či olejové vany pokud je filtr její nedílnou součástí. Doba celé akce záleží na dostupnosti potřebných dílu avšak maximálně jeden den .

Další nabízené služby autoservisu Motogart Praha

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků provádí také kompletní autoservis, pneuservis, Autoeletrika, Diagnostika, Výměna autoskel, Servis a plnění klimatizace a další. Tyto auto-služby Vám nabízíme v příjemném, originálně řešeném vlastním areálu v Dolních Měcholupech na Praze 10.

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku.