Autoelektrika a diagnostika

Autoelektrika a diagnostika

V autoservisu Motogart Praha provádíme veškeré autoelektrikářské práce a autodiagnostiku jak u vozidel evropských, asijských, japonských značek tak u amerických vozů jako Dodge, GMC, Chrysler, Jeep Pontiac, Plymouth, Chevrolet, Ford a Cadilac. Díky našim zkušenostem a pravidelným odborným školením našeho týmu v této oblasti jsme schopni provádět veškeré elektro opravy, včetně složitějších závad.

Autoelektrika Motogart Praha 

Naši zkušení autoelektrikáři si poradí s řešením složitých elektro závad a diagnostikou, protože oba tyto obory spolu úzce souvisí. Pro kontrolu a opravy autoelektriky využívají nejmodernější technologie, na které se mohou spolehnout. Zjištění příčiny problému je základ úspěšného servisu.

Diagnostiku elektrických a elektronických systémů řídících jednotek provádíme u  koncernových vozidel pomocí špičkového diagnostického přístroje značky SuperVag, který umožňuje čtení a mazání pamětí závad, kontrolu skutečných hodnot daného systému, spouštění akčních členů pro jejich kontrolu.

Provádíme diagnostiku vozů všech značek

U ostatních značek vozidel používáme diagnostiku Delphi

Zajistíme i diagnostiku dieselových vstřikovačů všech značek.

Dále firma Motogart nabízí svým zákazníkům prodej a montáž:

  • Tažných zařízení: Jsme certifikovanou pobočkou pro montáž tažných zařízení a prodej výrobků firem SVC Group s.r.o., ECO HOOK s.r.o. a Bosal ČR,spol s r.o., Elsa Group s.r.o. (CERTIFIKÁT)
  • Alarmů: Montáž autoalarmů značky Jablotron
  • Doplňků: Parkovací senzory, Hands free sady, GPS monitorovací systém Positrex, Eurosat, centrální zamykání, denní svícení...

Další nabízené služby servisu vozů Motogart Praha

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků provádí také kompletní autoservis, pneuservis, Výměnu autoskel, Výměnu oleje v automatických převodovkách s proplachem, Servis a plnění klimatizace a další. Tyto auto-služby Vám nabízíme v příjemném, originálně řešeném vlastním areálu v Dolních Měcholupech na Praze 10.

Autoelektrika Motogart Praha
Montáž tažných zařízení
Diagnostika vozů
Prodej a montáž doplňků
Diagnostika elektrických a elektronických systémů řídících jednotek
Montáž a prodej tažných zařízení
Prodej tažných zařízení

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Kontrola proti robotům a spamu.