STK a měření emisí v Praze

STK a měření emisí

Blíží se vám termín ukončení STK na vašem vozidle? Přijeďte do autoservisu Motogart Praha.

V autoservisu Motogart Praha zajistíme přípravu vašeho vozidla na technickou prohlídku a následně zprostředkujeme STK.

Příprava na STK i pro motocykly a skútry

Příprava před STK je velmi důležitá činnost, která by se neměla zákazníkem nikdy podceňovat. Dělá se proto, aby se předešlo vrácení vozu z STK. Naši mechanici pečlivě zkontrolují a prověří stav vozidla. Zjištěné závady po dohodě se zákazníkem odstraní. Cena přípravy na STK je závislá na technickém stavu vozidla.

STK vašeho vozidla vám zajistíme v nedaleké stanici, s kterou spolupracujeme už řadu let. Kromě osobních, dodávkových vozidel a jejich přívěsných vozidel Vám STK zajistíme i pro motocykly a skútry. Ceny jednotlivých kategorií vozidel za zprostředkování STK najdete v našem ceníku. STK zajišťujeme pro vozy ze všech lokalit v Praze - STK děláme zejména pro lokality Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9 a samozřejmě Praha 10.

Měření emisí v Praze

U vozidel, která podléhají povinnosti měření emisí, zprostředkujeme měření emisí v rámci služby zprostředkování STK. Ceník viz zprostředkování STK.

Další nabízené služby autoservisu Motogart

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků provádí také kompletní autoservis, pneuservis, Autoeletrika, Diagnostika, Výměnu oleje v automatických převodovkách s proplachem, Servis a plnění klimatizace a další. Tyto auto-služby Vám nabízíme v příjemném, originálně řešeném vlastním areálu v Dolních Měcholupech na Praze 10.

 

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Kontrola proti robotům a spamu.