MOTOSERVIS SLUŽBY

Pohodlnou výměnu náplní a filtrů, servis brzd, kontrolu podvozku a seřízení motoru jsme Vám schopni nabídnout ve vybavené dílně našeho motoservisu Motogart Praha.

Je pro nás samozřejmostí dodržovat při servisu motocyklů dílenské postupy určené výrobcem včetně používání správných přípravků. Kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní motomechanici se odborně postarají o vašeho jednostopého miláčka. Pro jeho srdce používáme kvalitní motocyklové oleje MOTUL, značkové filtry Mahle a Hiflo, svíčky NGK, a baterie Motobatt.

Pro sezonu 2018 jsme pro majitele motocyklů BMW připravili novinku a tou je program „Partners in Quality“ (PiQ). Jsme jim schopni s podporou továrny nabídnout odborné služby, jakými jsou například on-line diagnostika nebo intervalový servis včetně zápisu do digitální servisní knížky. Rovněž nabídneme montáž originálních spotřebních dílů za velmi příznivé ceny. Díky přístupu do on-line objednávkového systému originálních náhradních dílů jsme schopni zajistit dodání potřebného náhradního dílu i do následujícího pracovního dne. Samozřejmostí je garance plné dvouleté záruční doby na každý náhradní díl bez omezení ujetých kilometrů. Náš motoservis se tak stal významným partnerem servisní sítě BMW.

MOTOSERVIS

  • Běžný servis motocyklů všech značek - výměna olejů, filtrů, repase brzd
  • Pneuservis - prodej pneumatik všech značek a jejich montáž včetně vyvážení, specializace Metzeler, Michelin, Mitas, Continental, Bridgestone, Pirelli, Avon
  • Diagnostika motocyklů - specializace BMW, diagnostika japonských motocyklů, Harley Davitson, Ducati, Moto Guzzi
  • Specializované motopráce - výměna řetězových sad, repase předních vidlic, repase zadních pružících jednotek, zajištění lakování, zajištění měření výkonu na brzdě
  • Pomoc při řešení pojistných událostí motocyklů BMW
  • Zajištění STK
  • Prodej vybavení na údržbu a servis motocyklů
  • Doprava motocyklů na servis - dodávka Ford Tranzit

Poptávkový formulář

Protože nám není bezpečnost cizí, doporučujeme vám přečíst si naše podmínky zpracování osobních údajů a dozvědět se, jak bude s vašimi údaji nakládáno.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku.